GALÉRIA | MCLOUIS GLAMYS

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestor
Obývací priestor v McLouis Glamys zahŕňa komfortné sedenie veľkorysé sedačky v kvalitnom čalúnenom prevedení.

 

Posedenie v obývačke
Dva veľké komfortné jedálenské stoly Vám dodávajú dostatok priestoru pre Vaše raňajky či poobednajšie posedenie s návštevou.

 

Obývací priestor MC Louis
Dostatok úložných priestorov v obývacom priestore nad sedacou súpravou Vám umožní mať dostatočné množstvo oblečenia na Vašich cestách v Mc Louis.

 

otočný držiak na TV
Otočný držiak na TV vám umožní otočiť si Tv vždy tak ako budete potrebovať pri sedení.

 

celkový komfort interiéru
Komfort interiéru a presvetlenosť dodávajú celému karavanu príjemnú atmosféru.Otočný stôl o 360 stupňov je veľmi praktický.

 

SPÁĽŇA

Lôžko v Mc Louis
 Lôžko nad kabínou Vám umožní mať kvalitný oddych počas celého dňa.


Spáľňa
V Mc Louis Glamys poschodová posteľ je mimoriadne pohodlná.Odkladacie priestory pod posteľou sú prakticky umiestnené.

 

Poschodové lôžkaLôžka v Mc Louis
Dobré lôžko je základom dobrého regeneračného spánku.V Mc Louis sa vyspíte ako doma. Pod lôžkami sa nachádzajú úložné priestory.Okno nad vrchnou postelou Vám celú spáľňovú časť presvetlí a dodá čerstvý vzduch.Ak si chcete spraviť prítmie k dispozícii je roletka na okne.

 

Veľkorysá rozloha
Veľkorysá rozloha pre Váš komfortný spánok.

 

Odkladací priestor Priestor pod posteľou,je ľahko dostupný.

 

Náhľad na spaciu časť
Veľkorysé úložné priestory,v ktorých  môžete skladovať svoju bielizeň a cestovné potreby vo veľkých množstvách.

 

Výsuvný praktický stolíkPrídavný stolík do spálne pri posteliach je super praktický.Pri upršanom letnom počasí si oddýchnete s deťmi pri spoločenských hrách a pritom môžete pohodlne oddychovať na komfortných posteliach. Pri lôžkach sú pridané dve sedacie súpravy v kvalitnom čalúnenom prevedení.

 

KUCHYŇA

Kompaktná kuchyňa Dizajnovo tvarovaná a s interiérom ladená kuchynská linka Vám prinesie do celého karavanu príjemnú atmosféru.Na kuchynskej linke sa nachádza podsvietené LED svetlo nad kuchynskou pracovnou doskou.

 

Varenie v kuchyni v MC LouisVarenie v kuchyni v MC Louis je zážitok vďaka 3 horákovému plynovému sporáku,kvalitnému nerezovému drezu.Nad sporákom je sklopná doska ktorá dodá pracovnej ploche ešte viac priestoru na prípravu potravín.

 

Kuchyňa V kuchynskej pracovnej doske je zabudovaný odpadkový kôš.Zásuvky v kuchynskej linke sú vybavené samozatváracím mechanizmom.Celé LED osvetlenie Vám zabezpečí Váš komfort jazdy.

 

Odpadkový kôš Odpadkový kôš zabudovaný pod kuchynskou doskou.

 

Úložné skrinky
Skrinky nad kuchynskou pracovnou doskou,do ktorých uložíte bezpečne  všetky potrebné potraviny na Vaše dovolenkové kulinárske varenie.

 

KÚPEĽŇA 

Kúpeľňa Kúpeľňa
Kúpeľňa v dizajnovom prevedení v Mc Louis Glamys.Harmónia celej kúpeľňe už na prvý pohľad.Vstúpte a užívajte si kúpeľ.

 

Kúpeľňa Sprchovací kút
Prepracovanosť v kúpeľni MC Louis Glamys s veľkým sprchovacím kútom Vám ponúka dostatok priestoru či pri sprchovaní,alebo pred umývadlom.Kvalitné prevedenie drezu v kúpelni vyniká na prvý pohľad pri vstupe.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty