GALÉRIA | MCLOUIS Mc4

 

OBÝVACÍ PRIESTOR 

Obývačka
Posaďte sa do pohodlného priestranného posedenia s kvalitným čalúnením. Nad obývacím priestorom sa nachádza dizajnové LED osvetlenie. Celý dekor nábytku ladí s interiérom a doplnkami v obývacom priestore. Užívajtre si chvíle plné pohody v Mc Louis MC 4.

 

Obývací priestor MC Louis
Otočné sedadlá Vám dodávajú ďaľšie možnosti na posedenie v obývacom priestore. Obývačke dodajú presvetlenosť okná s dizajnovými roletkami, ktoré Vám umožňujú súkromie v MC Louis MC 4 .

 

Obývačka Ambientné zabudované LED osvetlenie  v obývacom priestore.

 

Strešné okno Panoramatické strešné okno zaručuje, že obytný priestor je svetlý a vzdušný.

 

Roleta na okne Na ochranu  interiéru pred slnečným žiarením slúži roletka na okne.

 

SPÁĽŇA

Spáľňa
Polohovateľná posteľ v spálni MC Louis Mc 4 s kvalitným penovým matracom zo studenej peny. Pod posteľou je velký uložný priestor.

 

ŠatníkŠatníková skriňa s výsuvnou tyčou na vešanie Vám umožní mať prehľadne uložené Vaše oblečenie počas celej dovolenky.

 

Spáľňa Královská posteľ
Vďaka pohodlným štandardným penovým matracom v MC Louis bude Váš spánok dokonalý. Na každej strane kráľovskej postele sa nachádzajú nočné stolíky.

 

Samostatné lôžkaPohodlné samostatné lôžka v spálni s nastavitelným sklonom roštu Vám dodajú pohodlie napríklad pri čítaní.

 

Výsuvná posteľ nad priestoromVýsuvná posteľ behom chvíle vykúzli ďalšie miesta na spanie a vďaka strešnému oknu si môžete dopriať večernú romantiku pri hviezdach.

 

Posteľ Lôžko v MC Louis
Stabilné schody uľahčujú vstup do postele okrem toho sú šikovne využité aj ako odkladací priestor. Pod lôžkami je ďaľší úložný priestor, takže oblečenie ostáva prehľadne uložené.

 

ŠatníkHlboký šatník od podlahy až k stropu má dostatok priestoru pre všetko Vaše oblečenie.

 

LED osvetlenie Moderné LED osvetlenie sa používa v celom interiéri, šetrí energiu a zaručuje Vám vynikajúce osvetlenie v celom karavane.

 

úložný priestor pod královskou postelou Pod kráľovskou postelou sa nachádza ďaľší priestor na odkladanie vecí.

 

KUCHYŇA 

Kuchyňa

Elegantne zariadená kuchyňa so zaoblenými tvarmi a dizajnovým povrchovým prevedením interiéru Vám zaručuje skvelú atmosféru pri Vašom dovolenkovom varení.

Kuchynská linka Samozatvárateľné zásuvky
Kuchyňa v Mc Louis disponuje veľkým plynovým 3 horákovým sporákom, samouzatvárateľnými zásuvkami s nerezovým drezom. Nad sporákom sa nachádza sklopná sklená doska, ktorá Vám umožňuje ešte viac priestoru pri príprave jedla.

 

Zásuvky v kuchyniKuchyňa MC Louis
Odnímateľlný košík pod kuchynským pultom a s veľkým úložným priestorom na Vaše potraviny.

 

Odsávač pár
Kuchynská linka disponuje kvalitným odsávačom pary v MC Louis MC 4.

 

KÚPEĽŇA

kúpeľňa s WCSamostatná kúpeľňa s WC disponuje veľkým zrkadlom a oknom, šikovne riešenými úložnými priestormi. Atmosféru v kúpeľni dotvára ambientné LED osvetlenie.

 

samostatný sprchový kútSamostatný veľký sprchový kút má vlastné LED osvetlenie a vetrací otvor.

 

oddeliteľný sprchový kútVýhodou samostatnej sprchovej zásteny je veľa pohodlia a pohybu v komfortnej kúpelni. Po uzavretí sa viete osprchovať bez zaprskania celého priestoru.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty