GALÉRIA | MCLOUIS Nevis

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestor
Obývací priestor v MC Louis Nevis poskytuje dostatok priestoru na posedenie. Koženné čalúnenie na sedacej súprave, ktoré je k dispozícii, vytvára príjemný a a elegantný vzhľad v kombinácii s tmavým čalunením materiálom.

 

Obývací priestor
LED osvetlenie sa používa v celom karavane. Šetrí Vám energiu a vytvára Vám pohodovú atmosféru.

 

Otočné sedadlá
Otočné sedadlá v karavane MC Louis Nevis z kabíny.

Jedálenský stôlElegantný vzhľad jedálenského otočného stola Vám umožní komfortné posedenie. Špeciálne tvarovaná noha stola je s ambientným LED podsvietením.

 

LED podsvietenie nábytku LED osvetlenie nábytku.

 

SPÁĽŇA

kráľovská posteľ

Vďaka pohodlným štandardným penovým studeným matracom v MC Louis bude Váš spánok komfortný. Na každej strane kráľovskej postele sa nachádzajú nočné stolíky. Tým máte všetky potreby v noci hneď po ruke.

 

spáľňa so samostatnými jedno lôžkamiSamostatné lôžka v spálni majú pohodlé matrace so studneje peny a ergonomické polohovateľné rošty.

 

polohovateľný  roštVaďaka rozmerným skrinkám nad jednolôžkami máte dostatok úpožného preistoru pre všetko Vaše oblečnie.

 

sklopná posteľ
Sklopná posteľ Vám v okamžiku vykúzli plnohodnotné spanie pre dve osoby je ľahko prístupná cez  rebík a vďaka nočným lampičkám si môžete večer nerušene prečítať oblúbenú knihu.

 

poschodová posteľ vzadu
Poschodová posteľ vzadu je veľkoryso riešená a zaujímavá hlavne pre Vaše deti spodná posteľ je výklopná čo umožnuje prepravovať aj rozmernejšie predmety ako napríklad bicykle.

 

výklopná spodná časť poschodovej postele
Pod odklopným spodným lôžkom poschodovej postele je veľký úložný priestor po jej odklopení je možne prepravovať aj rozmernejšie predmety.

 

úložný priestor pod jedno lôžkami
Pod samostatnými lôžkami sa nachádza ďalší úložný pristor napríkla na posteľné prádlo,náhradné uteráky a podobne.

 

úložný priestor pod kráľovskou posteľou
Pod kráľovskou postelou sa nachádza k využitiu ďaľší veľkorysý priestor na odkladanie vecí.

 

veľký šatníkšatník s výsuvnou tyčou na vešanie
Šatníková skriňa s výsuvnou tyčou na vešanie Vám umožní mať prehľadne uložené Vaše oblečenie počas celej dovolenky.Hlboký šatník od podlahy až k stropu má dostatok priestoru pre všetko Vaše oblečenie.

 

KUCHYŇA

kuchyňaKuchyňa je vybavená trojhorákom s prekrytím,po prekrytí máte viac prietoru na prípravu jedál.V skrinkách nad kuchynskou linkou najdu všetky potraviny svoje miesto.

 

zásuvky v kuchyniZásuvky v kuchyni sú vybavené samozatváracím mechanizmom a vďaka organizátorom budú všetky príbory varešky a podobne stále na svojom mieste.

 

výsuvný košík v kuchynskej skrinkeVýsuvný košik v skrinke pod drezom je super riešenie pre Vaše potraviny.

 

odsávač párKuchyňa je vybavená kvalitným odsávačom pár.

 

kôš na odpadkyKuchyňa je vybavená aj šikovne zabudovaným ,prekrytým košom na odpadky.

 

KÚPEĽŇA

kúpeľňaPriestranná komfortná kúpeľňa má samostatný sprchovací kút a veľký priestor pred umývadlom.

 

Odkladacie priestory v kúpeľniVeľké odkladacie skrinky v kúpeľni Vám umožnia mať hygienické potreby úhľadne uložené počas celej cesty.

 

Sprchovací kút Sprchovací kút s LED osvetlením Vám pri sprchovaní vytvára príjemnú atmosféru a LED osvetlenie šetrí energiu v celom interiéri.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty